قیمت سایبان

نصب سایبان چتری
فوریه 14, 2021
نمایش همه

قیمت سایبان

قیمت سایبان برقی

قیمت سایبان:

در تعیین و تخمین قیمت سایبان فاکتورهایی مثل اینکه جنس سایبان از پارچه است یا چوب یا فلز یا حصیر و همچنین نوع و شکل طراحی آن و البته متراژ و مساحت و اندازه سایبان متغیرهای اصلی هستند.

ثابت یا متحرک بودن سایبان، مکانیکی و برقی بودن آن یا دستی بودنش، سختی و آسانی نحوه اجرا و نصب سایه‌بان و همچنین قیمت متریال و مصالح و تجهیزات صنعتی و ساختمانی مورد نیاز برای راه‌اندازی یک سایبان هم از مهمترین عوامل موثر بر هزینه نصب سایه بان محسوب می‌شوند.

جدای از میزان و مقدار مصالح و متریال مورد نیاز برای کار جنس و مصالح مصرفی و درجه یک یا دو بودن آن‌ها هم قیمت‌گذاری را دچار نوسان می‌کند.

قیمت سقف پارکینگ و تراس برحسب موقعیت و مکان متفاوت از همدیگر خواهد بود و هرکدام با توجه به میزان کاری که طراحی و نصب‌شان خواهد برد قیمت‌گذاری می‌شوند. به همه این‌ها احتساب هزینه نصب و حمل سایبان را هم باید اضافه کنیم.

تفاوت قیمت سایبان برقی و دستی چقدر است؟

طبعا در برآورد قیمت سایبان برقی ماشین یا قیمت سایبان برقی مغازه نوع پارچه‌ای که برای سایبان به کار می‌رود و موتوری که مورد استفاده قرار می‌گیرد، حرف اصلی را می‌زنند.

اساسا قدرت موتور به‌کار رفته در قیمت سایبان پارکینگ یا فروشگاه و اینکه توانایی تحرک و جابه‌جایی چه حجم و وزنی از پارچه و سایبان را دارد یکی از فاکتورهای اصلی در قیمت سایبان برقی است.

قیمت سایبان برقی:

سایه بان برقی یکی از اقسام مورد نیاز برای فضاهای باز بوده که با توجه به گوناگونی فضا ها در انواع مختلف تولید میشوند.

سایبان برقی خوب از بهترین متریال ها ساخته شده و تضمین کیفیت یکی از مزیت های سایبان متحرک است.

سایبان های متحرک ماشین همان طور که شکل های گوناگون دارند ، با توجه به کارایی دارای تفاوت در قیمت نیز هستند.

به عنوان مثال سایبان متحرک برقی از وجود یک موتور توبلار در سازه های خود بهره مند است که این خاصیت به سایبان متحرک اجازه میدهد که با ریموت به راحتی باز و بسته شود و نیروی دستی دیگر نیاز نباشد.

وجود اتوماتیک بودن سایبان متحرک ها در قیمت آن ها تاثیر گذار است.

مهم ترین چیزی که در سایبان متحرک نقش تعیین قیمت را دارد ، پارچه های به کار رفته در سازه های آن بوده که کیفیت آن ها را نشان میدهد.

پارچه ها با توجه به نوع سایبان متحرک انتخاب میشوند و کیفیت و درجه بندی های آن به همین عامل مهم مربوط میشود.

به عنوان مثال از سایبان متحرک که برای استخر ها به کار میرود ، پارچه عایق استفاده میشود و در سایبان متحرک که برای مغازه ها به کار میرود و در سر درب مغاره ها نصب میشود ، از پارچه ای استفاده میکنند که طول عمر و مقاومت بالایی داشته باشد.

همچنین برای بالا بردن اطلاعات خود در زمینه سایبان متحرک و گرفتن پاسخ سوالات میتوانید با مشاوران سایبان سایه افکن تماس گرفته تا به شما بر حسب شرایطتتان بهترین سایبان را ارائه دهند.

با ما در خصوص تهیه سایبان متحرک و قیمت سایه بان برقی پارکینگ در ارتباط باشید.

قیمت سایبان