انواع سایبان

انواع چادر سایبان
ژانویه 27, 2021
سایبان تراس
انواع سایبان منزل
ژانویه 30, 2021
نمایش همه

انواع سایبان

انواع سایبان:

سایبان محصول جدیدی است که با توجه به کاربردهای متنوعش به سرعت در حال گسترش در بازار است ، با تامین آسایش و در عین حال ایجاد زیبایی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است که در انواع مختلف سایبان برقی یا متحرک ، سایبان بالکن ، سایبان پاسیو و … تولید میشود و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود.

سایبان ها در سایزهای مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شوند، برای مثال در محوطه بیرونی رستوران یا کافی شاپ ها از سایبان مغازه با پهنای بیشتری استفاده می شود تا مشتری ها از فضای زیر آن برای نشستن و صرف غذا یا نوشیدنی استفاده کنند ، برای فضای بالکن از سایبان بالکن استفاده میکنند تا از فضای بیرونی منزل بدون دردسر های طبیعی لذت ببرند.

قیمت سایبان:

قیمت سایبان در کنار نوع و مقاومت آن برای تمامی مصرف کنندگان اهمیت بالایی دارد. به طور کلی قیمت آن به موارد زیر بستگی دارد:

  • جنس پارچه انتخاب شده
  • کیفیت پروفیل و سازه ها
  • انتخاب نوع سیستم حرکتی ( موتور برقی )
  • نوع آن
  •  در نهایت هزینه نصب و اجرا

مناطق استفاده از سایبان:

انواع مختلفی از سایبان‌ها در بازار موجود است که با توجه به نیازهای خاص شما می‌توانند انتخاب شوند. علاوه بر انواع سایبان داخلی، سایبان‌های صنعتی و انواع سایبان نیز وجود دارد.

مناطق کاربردی سیستم سایبان بسیار گسترده است. بازارچه‌ها، سقف مراکز خرید، آمفی تئاتر، سازمان‌ها، جشنواره‌ها، سالن‌های نمایش با هدف پوشش قسمت فوقانی، استادیوم‌ها، هتل‌ها، محل‌های پارکینگ، فروشگاه، بوتیک‌ها علاوه بر این در مناطق تفریحی، محوطه سازی و سایه پارک، سایبان استخر، سایبان رستوران در محل کار شما، و مشاغل مورد استفاده در مناطقی مانند کافه‌ها و رستوران‌ها به ویژه در باغ‌هایی با فضای باز، سایبان ورودی ویلا، سایبان پیاده‌روها، سایبان‌های تراس، سالن‌های ورزشی از جمله زمین تنیس، زمین بسکتبال، والیبال، فوتبال و زمین‌های کناری می‌توانند با سیستم‌های پوششی غشایی (سایبان) برای محافظت از باد، باران و نور خورشید پوشانده شوند.

نصب سایبان:

نصب و اجرا سایبان های طراحی و تولید شده توسط شرکت های تولید کننده سایبان باید توسط افراد متخصص و ماهر انجام شود.

برخی از شرکت های تولید کننده سایبان تنها ساخت سایبان را انجام می دهند اما برخی دیگر علاوه بر طراحی و ساخت ، نصب و اجرا سایبان جزوی از خدمات آن ها محسوب می شود.

کارگاه تولیدی سایبان و چادر سایه افکن در این زمینه افرادی را دارد که می تواند سایبان خریداری شده را در محل نصب کنند.

سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی از محصولات پرفروش و پرطرفدار مجموعه سایبان سایه افکن محسوب می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از قیمت محصولات با کیفیت سایبان سایه افکن می توانید با مراجعه به بخش فروش مجموعه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع سایبان