قطعات سایبان مغازه

سایبان مغازه و نگهداری از آن
ژانویه 3, 2021
تعمیر سایبان فنری
ژانویه 5, 2021
نمایش همه

قطعات سایبان مغازه

سایبان مغازه و قطعات آن:

سایبان مغازه های امروزی در دو نوع ابتدایی موجودند: دستی و برقی. هر کدام از این ها مزایای خاص خود را دارند که در ادامه آن ها را مطالعه خواهید کرد.

سایبان مغازه برقی

این مدل از سایبان مغازه تکیه‌ گاه عمودی ندارند. در عوض بازوهای افقی دارند که قابلیت جمع شدن به صورت اتوماتیک را برای این مدل سایبان فراهم میکند.موتور برقی که در این مدل سایبان برقی به کار می رود باعث می شود که شما بتوانید با کمک ریموت آن را به راحتی هر لحظه که خواستید باز و بسته کنید ریموت کنترلی که به شما داده می شود یک ریموت یدک هم خدمت شما عرضه میشود.

سایبان مغازه دستی

اما سایبانی که به صورت دستی است دارای یک میله ای که به وسیله ی آن سایبان را باز و بسته می کنید که این کار برای همه ی افراد آسان نیست پس بهتر است شما هم با پیشرفت تکنولوژی همراه شوید و از سایبان مغازه برقی استفاده کنید. دیگر آن زمانی که با میله های بلند سایبان را باز و بسته می کردند تمام شد امروزه با کمک یک ریموت سایبان را باز و بسته می کنند.

فروش قطعات سایبان مغازه حتما به عنوان یکی از خدمات پس از فروش باید در نمایندگی های شرکت های سازنده تمامی برندها انجام شود. کلیه قطعات سایبان های دستی و برزنتی یا سایبان های برقی باید در هر نمایندگی به صورت مخصوص فروخته شود هر شرکت به تناسب نوع سایبان تولیدی امکان فروش قطعات سایبان در کارگاه را برای خریداران عمده دارد در این میان سایبان های برقی به دلیل استفاده از قطعات بیشتر در تولید آنها نیاز به خدمات پس از فروش بیشتری دارند و قطعات برای تعمیرات یا استفاده از گارانتی در نمایندگی این محصولات به فروش می رسند هزینه خرید این قطعات از نمایندگی ها تولید همان برند پایین تر است.فروش قطعات سایبان مغازه برای استفاده از خدمات پس از فروش به تناسب بخش های مورد نیاز انجام می شود امروزه سایبان های مسافرتی هم دارای لوام جانبی هستند اکثر سایبان مغاره ها در معرض گرد و خاک، باد و باران و رطوبت قرار می گیرند پس بی شک این سایبان ها نیاز به قطعات جانبی و خدمات گارانتی خواهند داشت سایبان های فنری از دسته عمده ای سایبان مغازه ها هستند و امروزه اکثر به صورت برقی و مدرن استفاده می شوند. این سایبان ها دارای یراق نگهدارنده گیربکس، گیربکس، یراق تنظیم کننده شیب و غیره هستند که همگی آنها پس از مدتی نیاز به تعویض دارند.

دلایل فروش قطعات سایبان مغازه:

تمام بخش های سایبان مغازه از بدنه تا پیچ و مهره های استفاده شده در بست ها امکان خرابی دارند و در این صورت باید حتما توسط قطعات جانبی تعویض شوند.مهم ترین تولیدات شرکت های سازنده قطعات پس از فروش برای سایبان های برقی است اکثر سایبان ها اعم از سایبان های بازویی، کالسکه ای و فنری همگی به به صورت برقی تهیه می شوند در نتیجه استفاده از قطعات پیشرفته تر برای این سایبان ها بیشتر است اکثر فروش برای قطعات اصلی است این قطعات شامل بخش هایی می شوند که پس از باز شدن سایبان قابل رویت هستند هزینه خرید هر بخش از قطعات سایبان ها متفاوت است و بسته به اصلی بودن یا فرعی بودن آنها دارد.

برای تنظیم شیب سایبان های برزنتی و فلزی از تنظیم کننده استفاده می شود که براساس شیب مورد نیاز برای مصرف کننده ساخته می شوند در صورت خرابی نه تنها قطعات باید مجددا تعویض شوند بلکه باید نصب مجدد این قطعات توسط تکنسین های با تجربه انجام شود تمامی این بخش ها بسیار ظریف هستند و در صورت فشار در زمان نصب باعث ایجاد شکستگی در قطعات دیگر می شود قطعات استفاده شده در سایبان مغازه ها معمولا از فلز آلومینوم تهیه شده اند و سبک هستند و در مجموع در حدود 250 گرم وزن دارند. وظیفه اصلی تمامی این قطعات در کنار هم نگهداری سایبان مغازه و مقاومت در مقابل باد و باران و حرکت سایبان به بالا و پایین می باشد. معمولا برای سایبان های فلزی از قطعات مخصوصی استفاده می شود که حجم بیشتری دارند و برای بالا بردن فلز و ورقه آلومینومی استفاده می شوند این قطعات در زمان ساخت سایبان به تناسب وزن آنها برای همان سایبان تهیه شده اند و قطعات جانبی این سایبان ها باید از همان برند سازنده خریداری شود.

قطعات سایبان مغازهقطعات سایبان مغازهقطعات سایبان مغازه