سایبان برقی دوطرفه

سایبان برقی تراس
فوریه 4, 2021
قیمت سایبان
سایبان برقی ماشین
فوریه 13, 2021
نمایش همه

سایبان برقی دوطرفه

سایبان دوطرفه

سایبان برقی دوطرفه:

سایبان برقی دوطرفه نوعی سایه بان برقی محسوب میشود که از هر دو طرف 3متر را پوشش میدهد.

این نوع سایبان برقی دوطرفه سازه آلومینیومی بسیار سبکی دارد که طول عمر آن زیاد بوده و در نتیجه کاربرد بیشتری را به مشتری ارئه میدهد.

بالاترین میزان بازشو را از میان سایبان برقی ها ، سایبان برقی دوطرفه به علت داشتن سازه محکم و مطمئن دارد.

سایبان برقی دوطرفه خیلی با کیفیت و مطمئن در بازار ایران وجود دارد. به دلیل همین کیفت و زیبایی اش و داشتن تنوع رنگی ، دارای بالاترین حد صادرات به کشور های همسایه و خاورمیانه و نیز فروش بالای بازار داخلی است.

علت رشد و خودکفایی سایبان برقی دو طرفه در ایران داشتن طرفدارن و مشتریان بسیار بالاست.

ویژگی سایبان برقی دوطرفه:

یکی از ویژگی سایبان برقی دوطرفه به صرفه تر بودن آن است.

بیشتر مشتریان ما گرایش زیادی نسبت به سایبان برقی دوطرفه دارند به نظر شما چرا؟ چون با یک هزینه ی مناسب دو عدد سایبان برقی دارند. پس می توان گفت که سایبان برقی دوطرفه به صرفه تر است.

یکی دیگر از ویژگی سایبان برقی دوطرفه این است که این سایبان می تواند سطح بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهد یعنی کار دو تا سایبان برقی را یکجا می کند ، پس سایبان برقی دو طرفه از هر نظری به صرفه تر است.

هم از نظر هزینه ، هم از نظر وسعت بیشتری برای تحت پوشش قرار دادن مکانی. اگر فکرتان اقتصادی باشد حتما این نوع سایبان برقی را استفاده می کنید.

سایبان برقی کلاسیک زنجیری:

این مدل سایبان برقی که اسمش را سایبان برقی کلاسیک گذاشته ایم چون زیبایی کلاسیکی به محیط میدهد. همچنین این مدل سایبان برقی دو‌طرفه کلاسیک از نوع زنجیری هم هست.

در سایبان زنجیری داخل بازوی سایبان به جای سیم بکسلی و فنر ، از زنجیر استفاده شده است و اینکه مقاومت بالایی دارد برای محیطی مثل پارک کوهسار که بادهای شدید و بارش باران و برف و … دارد مناسب است.

اگر در نوع سایبان برقی و زنجیری بودن و غیر زنجیری بودن آن شک دارید می توانید از مشاوره رایگان سایبان سایه افکن استفاده کنید.