نصب سایبان چتری

قیمت سایبان
سایبان برقی ماشین
فوریه 13, 2021
قیمت سایبان برقی
قیمت سایبان
فوریه 20, 2021
نمایش همه

نصب سایبان چتری

نصب سایبان چتری:

نصب سایبان چتری نیاز به تخصص و دانش فنی دارد. افرادی که در شرکت سایبان سایه افکن هستند بدون اینکه نقص یا ایرادی در کارشان دیده شود برای شما سایبان چتری را اجرا می کنند و سالم تحویلتان می دهند.

البته برای جابجایی و بستن سایبان نیروهای ما همان لحظه به شما آموزش می دهند که اطلاعاتی در این زمینه پیدا کنید و در لحظه ای احتیاج داشتید اینکار را انجام دهید مشکلی برای سایبان یا خود شما پیش نیاید.

اولین مرحله برای نصب این است که چادر یا پارچه ی آن را به سر میله آن وصل می کنند و بعد از آن پایه ها را به هم متصل می کنند از محکم بودن آن مطمئن میشویم که مبادا تکان بخورد یا بیفتد ، قرقره ای که با آن می توانید سایبان را باز و بسته کنید را هم سیمی دور آن قرقره میپیچیم که بتوانیم سایبان را در ابتدای میله قرار دهیم در مرحله ی آخر با دسته ای میچرخانیم و سایبان را باز می کنیم این تمام مراحل نصب سایبان چتری بود.

کاربرد سایبان چتری:

سایبان چتری را می توانید برای پوشش قسمت مورد نظرتان استفاده کنید و جای آن را به هر نقطه ای که خواستید تغییر دهید.

از جمله کاربرد سایبان چتری میتوان به چاپ تبلیغات روی پارچه آن اشاره کرد. بعنوان مثال اگر در پاساژ ها و فروشگاه های بزرگ صاحب کافه یا رستورانی هستید می توانید تبلیغات کافه یا رستوران خود را بر روی پارچه ی سایبان چاپ کنید تا اشخاصی که در طبقه های بالای پاساژ در حال قدم زدن هستند تبلیغات شما را ببینند و برای استراحت بعد از خرید برای صرف نوشیدنی به کافه ی زیبای شما مراجعه کنید.

با اینکار می توانید هم مشتریان زیادی را جذب کنید هم اینکه در هزینه ی تبلیغات صرفه جویی کنید چون دیگر نیازی نیست که هزینه های زیادی به شهرداری و مالیات پرداخت کنید برای دریافت هزینه ی تبلیغات روی سایبان با سایبان سایه افکن در ارتباط باشید.

سایبان چتری در چه فضاهایی استفاده میشود؟

سایبان چتری به دلیل ظاهر زیبایی که دارد در مکان های مختلفی استفاده می شود و محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است در عین زیبایی هم کاربردی است می تواند محیط زیرینش را تحت پوشش قرار دهد ولی بیشترین استفاده در مکان های زیر میشود که شامل :

  • گردهمایی ها و مجالس
  • نمایشگاه ها رو باز، مراکز تفریحی، مراکز تجاری رو باز
  • رستوران ها و کافی شاپ های رو باز
  • راهنمای هتل ها، رستوران و نیروهای حراستی
  • آلاچیق و فضای سبز، روف گاردن ها
  • مراکز آموزشی، دانشگاه ها
ویژگی سایبان چتری:

این سایبان از پر طرفدارترین سایبان های موجود در بازار است که با طراحی ساده ای که دارد، استفاده از آن ها را به ویژه در محیط های بازی همچون، حیاط، باغ، پارک و … ممکن کرده است.

سایبان چتری بر روی یک پایه قرار می گیرد و همچون چتر، فضای معمولا کوچکی را پوشش می دهد.

سایبان های چتری، در نوع ثابت و متحرک، تولید می شود. سایبان های چتری متحرک، قابلیت جابجایی با دست را دارند اما در نوع ثابت، پایه سایبان در زمین فرو می رود. جنس پارچه سایبان چتری، از برزنت، فلکسی و یا پارچه ترانزیتی است.

نصب سایبان چتری