سایبان برقی ماشین

سایبان دوطرفه
سایبان برقی دوطرفه
فوریه 7, 2021
نصب سایبان چتری
فوریه 14, 2021
نمایش همه

سایبان برقی ماشین

قیمت سایبان

سایبان برقی ماشین:

یکی از کاربردهای سایبان برقی مربوط به پوشش فضای قرارگیری ماشین در فضاهای باز و حیاط منازل مسکونی می‌باشد.

سایبان برقی ماشین به عنوان یک پوشش و محافظ خوب برای خودروی شما در شرایط آب و هوایی متفاوت خواهد بود.

سایبان برقی ماشین این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با اطمینان خاطر خودروی خود را در محیط آزاد قرار دهید و در صورت عدم نیاز آن را جمع کنید.

سایبان خودرو:

سایبان خودرو یکی از بهترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان ها در منزل می باشد.

معمولا افرادی که می خواهند ماشین سالم تری داشته باشند و به ماشین آنها هیچ ضربه ای وارد نشود، می توانند از سایه بان ماشین که گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود، استفاده نمایند.

سایبان خودرو به دو مدل سایبان خودرو متحرک دستی و سایبان خودرو برقی تقسیم می شود.

سایبان خودرو متحرک دستی همانطور که از اسم آن پیداست برای بالا یا پایین بردن آن از یک میله استفاده می شود.

سایبان خودرو برقی:

سایبان خودرو برقی دارای یک موتور می باشد که وظیفه باز و بسته شدن سایبان آن را به عهده دارد.

حرکت موتور را می توان از طریق یک ریموت ، کنترل کرد و با فشار یک دکمه سایبان خودرو را باز یا بسته کرد.برای حفاظت از خودرو و اتومبیل خود در برابر برف باران گرد و خاک، سقوط اشیا و اجسام به فکر ساخت و نصب سایبان خودرو زیبا و مستحکم باشید.

سایبان برقی خودرو سبب می شود شما پارکینگ روبازی داشته باشید. با استفاده از سایبان خودرو برقی می توانید هر موقع که تمایل داشتید بدون این که فضای حیاط کاملا بسته شود از سایه ی ایجاد شده و آب و هوا نهایت لذت را ببرید.

ویژگی سایبان برقی ماشین:

یکی از ویژگی های اصلی سایبان برقی ماشین، ضد آب بودن روکش آن می باشد.

آب باران می تواند باعث پوسیدگی بدنه انواع خودرو بشود. بدین ترتیب هر چه در هنگام بارش باران رطوبت کمتری به ماشین برسد، راحت تر می توان رنگ و بدنه خودرو را حفظ کرد. روکش های ضد آب باعث می شوند تا بتوان از سایبان ها استفاده های بسیار بیشتری انجام داد. زیرا روکش های معمولی این قابلیت را نداشته و در هنگام بارش باران مشکلات زیادی را به وجود می آورند. بدین ترتیب استفاده از سایبان خودرو برقی در سال های اخیر گسترش بسیار زیادی داشته و اغلب افراد در منزل خود از این نوع سایبان ها نصب کرده اند.

راحتی باز و بسته کردن سایبان بازویی خودرو باعث شده تا معمولا اغلب افراد سایبان ماشین را یکی از راحت ترین نمونه از سایبان ها برای استفاده کردن می دانند.

سایه بان خودرو علاوه بر راحتی، دارای قابلیت کنترل اتوماتیک می باشد. بدین ترتیب هر فردی با فشار دادن یک دکمه می توان آن را باز یا بسته کرد. باز و بسته شدن آسان و راحت سایه بان خودرو باعث می شود تا افراد بسیار زیادی برای جلوگیری از اسیب رسیدن به ماشین خود از سایبان پارکینگ خودرو استفاده کنند.