انواع سایبان مغازه

سایبان و خیمه وی آی پی VIP
سایبان و خیمه وی آی پی VIP
ژوئن 6, 2020
نمایش همه

انواع سایبان مغازه

سایبان بازویی

سایبان بازویی

سایبان مغازه

سایبان مغازه یا سایبان فروشگاهی به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پرکاربرد ترین نمونه از سازه های موجود در بازار شناخته می شود. به دلیل تابش مستقیم نور آفتاب به داخل مغازه ها که باعث آسیب رساندن به محصولات می شود بایستی از سایبان مغازه مناسبی استفاده شود.

پرکاربردترین سایبان فروشگاهی از نوع سایبان کالسکه ای و یا سایبان بازویی (دستی یا برقی) می باشد.

سایبان مغازه کالسکه ای تا سطح 120 سانتیمتر را تحت پوشش خود قرار می دهد. سطح پوشش سایبان مغازه بازویی( برقی یا دستی)250  سانتیمتر می باشد البته سایبان های تولیدی کارگاه سایه افکن تا 3متر را تحت پوشش قرار می دهند.

از سایبان مغازه می توان جهت تبلیغات استفاده نمود. از مزایای سایبان مغازه تبلیغاتی این است که علاوه بر پوشش مناسب جهت مراقبت و محافظت از تابش مستقیم خورشید می توان از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغات گسترده و طولانی مدت استفاده کرد. بسیاری از برندهای کسب و کار امروزه برای افزایش تبلیغات خود در سطح شهر از سایبان مغازه تبلیغاتی استفاده می کنند.

مزایای سایبان مغازه:

  1. راحتی کارکنان فروشگاه

با قاطعیت میتوان گفت این افراد بزرگترین مشتریان کسب و کار شما هستند،پس زمانی که به فکر راحتی مشتریان خود هستید،باید کارکنان خود را در الویت بگذارید چرا که کارمند ناراضی مشتری ناراضی خواهد ساخت.

2. برندینگ

با چاپ نام و لوگوی کسب و کار خود میتوانید برندینگ بهتری داشته باشید و مشتریان در اولین برخورد با سایبان شما مواجه خواهند شد.

3. راحتی مشتریان

شاید شما هم تجربه کرده باشید که از یک بستنی فروشی خرید کرده باشید ولی بستنی های آن به دلیل گرمای هوا آب شده باشند یا اینکه در مغازه ای داخل شوید ولی به دلیل تابش شدید آفتاب و گرمای شدیدترجیح داده اید سریعتر از آن خارج شوید.با استفاده از سایبان مغازه این مشکلات برطرف خواهدشد و مغازه به مکان دل نشینی برای مشتریان شما تبدیل خواهد  شد.

4. جلوگیری از فساد محصولات غذایی،آرایشی و بهداشتی

محصولات کسب و کارهای مربوط به اغذیه و محصولات آرایشی و بهداشتی در گرما و تابش مستقیم آفتاب آب میشوند و یا زودتر از حالت عادی فاسد میشوند،پس استفاده از سایبان فروشگاه میتواند اقدام مناسبی جهت جلوگیری از این اتفاق باشد.