انواع سایبان ماشین

سایبان پارکینگ
سایبان پارکینگ
ژوئن 6, 2020
سایبان پوششی
سایبان پوششی
ژوئن 6, 2020
نمایش همه

انواع سایبان ماشین

سایبان خودرو

سایبان خودرو

سایبان ماشین و انواع آن:

سایبان ها به دو شکل قابل اجرا هستند : سایبان به صورت ثابت و سایبان متحرک
سایبان ثابت به صورت ثابت و بدون تغییر شکل ساخته و اجرا می شود در صورتی که سایبان متحرک و یا همان سایبان جمع شونده ، قابلیت جمع شوندگی داشته و توسط موتور برقی ایی که در داخل سایبان به کار برده می شود با توجه به نیاز شما باز و یا جمع می شود . این کار توسط ریموت قابل انجام است . البته این نکته قابل اهمیت است که سایبان متحرک یا همان جمع شو به این دلیل که مدام در حال باز و بسته شدن و تغییر حالت است ممکن است پس از مدتی موتور به کار برده شده در آن دچار مشکل شود .

همچنین ریموتی که سایبان توسط آن باز و بسته می شود نیز ممکن است خراب شود و از کار بیافتد . پس باید هزینه ایی را بابت تعمیر و نگهداری آن کنار بگذارید .

حال آن که سایبان ثابت پارکینگ به این دلیل که بدون تغییر شکل و به صورت ثابت و همیشگی نصب می شود دیگر این هزینه ها را به همراه نخواهد داشت .

از جمله دیگر مزایای سایبان به صورت ثابت این است که در صورت جا به جایی و نقل مکان به محیطی دیگر می توانید از متخصصان در این زمینه بخواهید که سایبان را باز کرده و در محل جدید که مورد نظرتان است دوباره نصب کنند .

این تغییر مکان و جا به جایی تاثیری در کیفیت و مقاومت سایبان نخواهد داشت و شما سایبانی با همان شکل و همان کیفیت را در مکان جدیدتان خواهید داشت .

سایبان ماشین:

سایبان خودرو یک گزینه ایده آل برای محافظت خودروی شما از گزند آفتاب تابستان خواهد بود. در فصل زمستان نیز سایبان خودرو به سالم ماندن بدنه و شاسی ماشین نیز در برابر عوامل جوی کمک می کنند.

متریالی که برای سایه بان خودرو مورد استفاده قرار می گیرد باید به نحوی نور خورشید را انعکاس داده تا باعث خنک شدن فضای زیر سایبان خودرو شود چرا که سایبان خودرو برای ماشین نصب می شود تا اتومبیل را از گرما ایجاد شده از نور خورشید محافظت کند.

سایبان خودرو می‌تواند ماشین را از تمام عناصر آب و هوایی مانند روزهای گرم تابستان، برف زمستان و باران محافظت کند. سایبان خودرو معمولا سقف مستحکم و کناره‌هایی دارد اما کاملا محصور نیست.

برای اجرای سایبان خودرو در ابتدا باید فوندانسیون در محل مورد نظر اجرا شود.باید توجه کرد که سازه سایبان خودرو بر اساس طرح انتخابی کارفرما در کارگاه اجرا، رنگ آمیزی شده و در محل نصب می شود، پس از نصب سازه، پوشش پارچه ای که توسط طراحان طراحی شده بر روی سازه سایبان خودرو نصب خواهد شد.

سایه افکن با تولید سایبان ثابت پارکینگ در همه شهرهای کشور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود.

هدف نهایی ما رضایت شما مشتریان عزیز و ارائه بهترین خدمات به شما است . جهت تماس با مجموعه و دریافت مشاوره از متخصصان ما می توانید با شماره دفتر مرکزی تماس حاصل کرده و سفارش سایبان خود را بدهید .