فروش سایبان مغازه

سایبان برقی بازویی
ژوئن 6, 2020
سایبان کالسکه ای
سایبان کالسکه ای
ژوئن 6, 2020
نمایش همه

فروش سایبان مغازه

فروش سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پرکاربرد ترین نمونه از سازه های چادری موجود در بازار شناخته می شود. به دلیل تابش مستقیم نور آفتاب به داخل مغازه ها که باعث آسیب رساندن به محصولات می شود بایستی از سایبان مغازه مناسبی استفاده شود.فروش سایبان مغازه مناسب با قابلیت تنظیم شیب تخصص ماست.

استفاده از سایبان مغازه سبب محافظت تجهیزات مغازه مشتریان در برابر عوامل جوی می شود. علاوه بر آن فروش سایبان مغازه با امکانات تبلیغاتی سبب بهتر دیده شدن مغازه و برند شما خواهد شد. بنابراین می توان گفت با فروش سایبان مغازه تبلیغاتی ما با یک تیر چند نشان را هدف گرفته ایم.

سایبان مغازه باتوجه به جدید بودن و ارائه با قیمت مناسب توسط کارگاه تولیدی سایه افکن به سرعت درحال گسترش می باشد.فروش سایبان مغازه با بهترین متریال اولیه، گارانتی، نصب سریع و دقیق توسط تیم فنی و متخصص از جمله خدماتی است که در اختیار شما قرار می گیرد.

انواع سایبان مغازه

پرکاربردترین سایبان مغازه از نوع سایبان کالسکه ای و یا سایبان بازویی (دستی یا برقی) می باشد.سایبان مغازه کالسکه ای  تا سطح 120 سانتیمتر را تحت پوشش خود قرار می دهد. سطح پوشش سایبان مغازه بازویی250 سانتیمتر می باشد البته سایبان مغازه های تولیدی کارگاه سایه افکن تا 3متر را تحت پوشش قرار می دهند.

از مزایای سایبان مغازه تبلیغاتی این است که علاوه بر پوشش مناسب جهت مراقبت و محافظت از تابش مستقیم خورشید می توان از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغات گسترده و طولانی مدت استفاده کرد. بسیاری از برندهای کسب و کار امروزه برای افزایش تبلیغات خود در سطح شهر از سایبان مغازه تبلیغاتی استفاده می کنند.

سایبان مغازه برقی تکیه‌ گاه عمودی ندارد در عوض بازوهای افقی دارند که قابلیت جمع شدن به صورت اتوماتیک را برای این مدل سایبان فراهم میکند.موتور برقی که در این مدل سایبان به کار می رود باعث می شود که شما بتوانید با کمک ریموت آن را به راحتی هر لحظه که خواستید باز و بسته کنید.

سایبانی که به صورت دستی است دارای یک میله ای که به وسیله ی آن سایبان را باز و بسته می کنید که این کار برای همه ی افراد آسان نیست پس بهتر است شما هم با پیشرفت تکنولوژی همراه شوید و از سایبان برقی مغازه استفاده کنید.

از مزایای این مدل سایبان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  • خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل مغازه هدایت کرد
  • میتوان طرح و لوگوی مورد نظر خود را بر روی پارچه سایبان چاپ کرد
  • تاثیر فراوانی در دکوراسیون خارجی مغازه داشته و فضای بیرون از مغازه را زیباتر می کند
  • فضای داخل مغازه را خنک نگه میدارد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند