خرید سایبان برقی

قیمت سایبان برقی
سایبان فنری و انواع آن
ژانویه 6, 2021
سایبان تراس
انواع سایبان برقی و دستی
ژانویه 8, 2021
نمایش همه

خرید سایبان برقی

قیمت سایبان برقی

نکات مهم در هنگام خریدن سایبان برقی:

پیش از خرید سایبان برقی بهتر است با راهنمای خرید سایبان همراه باشید تا از انتخاب خود، کاملا رضایت داشته باشید. سایبان متحرک برقی، به دو صورت اتوماتیک و هوشمند عرضه می شود. در سایبان اتوماتیک برقی، با کنترل از راه دور می توانید سایبان را باز و بسته کنید اما سایبان هوشمند، یک پله فراتر رفته است. در سایبان های هوشمند، بدون دخالت افراد، در روزهای بارانی، برفی، آفتابی، سایبان باز یا بسته می شود. این سایبان ها مجهز به سیستمی هستند که نور شدید آفتاب، باران یا برف و حتی طوفان را تشخیص می دهد و به صورت خودکار عملکرد مناسبی را ارائه می دهد.

طرح سایبان برقی:
در هنگام خرید سایبان برقی، باید به طرحی که نیاز دارید، توجه کنید. سایبان را برای چه مکانی می خواهید؟ آیا در این مکان بیشتر روزها ابری است و یا آفتاب سوزان دارد؟ ابعاد سایبان نیز اهمیت ویژه ای دارد. برخی از سایبان ها به صورت چتری و برخی دیگر به شکل کالسکه ای هستند. پیش از خرید، از انواع طرح های سایبان، دیدن کنید تا مناسب ترین سایبان را بر حسب نیاز، انتخاب کنید.

پارچه سایبان برقی:
انتخاب پارچه سایبان هم در هنگام خرید خیلی مهم است. ایران کشوری چهار فصل است و هر شهر، ممکن است آب و هوای متفاوت تری را تجربه کند. گرمای شدید در جنوب کشور تا باران ها و نسیم خنک در شمال کشور، گواه این موضوع است. پس در انتخاب سایبان باید آب و هوای منطقه را در نظر بگیرید و بعد، با توجه به شرایط جوی، بهترین پارچه را انتخاب کنید.
تفاوت سقف متحرک پارچه ای با سایبان ها در نوع باز و بسته شدن و اجرای آنهاست اگر دقت کرده باشید سایبان ها عموما از یک سمت به دیوار متصل هستند ولی سقف های متحرک به صورت کشویی در یک ریل جا به جا میشوند علاوه بر آن سقف متحرک پارچه ای مقاومت بیشتری نسبت به باد و برف دارد تا سایبان ها، به همین دلیل در مناطقی که باد زیادی میوزد بهتر است از سقف متحرک پارچه ای استفاده شود.

پارچه هایی که در مناطق گرم مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا پارچه های مقاوم در برابر نور خورشید هستند. این پارچه ها اشعه یو وی را عبور نمی دهند و همچنین، به مرور زمان، دچار پوسیدگی یا رنگ پریدگی نمی شوند. در حالی که پارچه هایی که در شمال کشور مورد استفاده قرار می گیرند، باید از نوع پارچه هایی باشد که ضد آب هستند. این پارچه ها با رطوبت هوا، دچار پوسیدگی نمی شوند. حتی سازه هایی که سایبان بر روی آن قرار می گیرد، همگی در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند.

شرکت فروشنده سایبان:

در هنگام خرید سایبان باید به شرکت سازنده سایبان و یا وارد کننده آن، توجه کنید. سایبان ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که برخی از آن ها در ایران تولید می شوند و برخی از اجزای آن ها از کشورهای خارجی وارد ایران می شوند. کارگاه تولیدی سایه افکن با بیش از چند سال سابقه در این زمینه و داشتن پروژه های مختلف توانسته عملکرد قابل قبولی از خود نمایش دهد. این که شرکت سازنده، خدمات پس از فروش مناسبی داشته باشد، اهمیت بالایی دارد. سایبان ها معمولا عمر بالای 10 سال دارند.

قیمتی که برای سایبان های بزرگ پرداخت می کنید، باید ارزش خرید آن را داشته باشد. خدمات پس از فروش و گارانتی سایبان، در هنگام خرید، باید مد نظر قرار گیرد. به ویژه برای افرادی که از سایبان ها در محیط هایی همچون رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می کنند، این موضوع حائز اهمیت است. چرا که این افراد ممکن است سالانه نقل مکان کنند و نیاز به نصب مجدد این سایبان ها داشته باشند.

نصب صحیح سایبان:

نصب صحیح سایبان
سایبان ها انواع متفاوتی دارند اما در همه نوع آن ها بهتر است که نصب این سازه را بر عهده متخصص بگذارید. اول این که اگر شرکت سازنده گارانتی ارائه دهد، زمانی این گارانتی به شما تعلق می گیرد که نصب اولیه این سازه، برعهده شرکت فروشنده باشد. دوم این که نصب سایبان ها، به همین سادگی ها نیست. هر سایبانی، قلق خاص خود را دارد. تنها پرده های شید که به عنوان سایبان در پشت پنجره و ویترین ها قرار می گیرد، قابلیت نصب ساده را دارد. از این پرده ها می توانید در تراس، بالکن و یا پشت پنجره استفاده کنید. این سایبان ها دقیقا همچون سایه گیر هستند و به صورت اتوماتیک بالا و پایین می روند و نصب ساده ای دارند.

خرید سایبان برقی