سایه بان مغازه

سایبان تراس
انواع سایبان منزل
ژانویه 30, 2021
سایبان برقی فول باکس
فوریه 2, 2021
نمایش همه

سایه بان مغازه

فروش سایبان کالسکه ای

سایه بان مغازه:

سایه بان مغازه سال هاست که به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پر کاربرد ترین نمونه از سازه های موجود در بازار شناخته می شود.

سایه بان مغازه می تواند به صورت برقی نیز تولید شود. سایبان های ساخته شده در گروه فنی سایه افکن معمولا از نظر نوع ساخت دارای تفاوت هایی با هم می باشند. این تفاوت ها ممکن است باعث کاربرد گوناگون این سایه بان ها بشود.

بدین ترتیب نیاز است همه افراد با انواع سایه بان و کاربرد آنها آشنایی پیدا کنند. این امر باعث می شود تا بتوانند بهترین انتخاب را در هنگام نیاز داشته باشند.

تنوع در سایز سایبان مغازه باعث می شود تا بتوان در برخی موارد نیز که فضای کمی برای نصب سایه بان وجود داشته نیز از این محصول برای ایجاد سایه استفاده نمود.

کیفیت سایه بان مغازه به نوع و جنس مواد اولیه و همچنین نحوه ساخت آن بستگی دارد.

خرید سایبان مغازه:

سایبان مغازه یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود، زیرا با استفاده از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته و همچنین متریال مناسب و کاربردی، کمک می کند تا همه افراد در هر کدام از شهر های کشور با هر نوع آب و هوایی بتوانند از سایبان مغازه استفاده کنند.

سایه بان مغازه را کارگاه تولیدی سایه افکن با بهترین قیمت ممکن و برترین کیفیت تهیه و تولید می نمایند.

این امر باعث شده تا افراد بسیار زیادی در سال های اخیر از سایبان مغازه بهره مند شوند.سایت سایبان مغازه هم کمک شایانی به مشتریان جهت دسترسی مستقیم به سازنده سایبان مغازه نموده است و این امر هزینه های واسطه گری را نیز برای مشتریان حذف نموده است.

سایبان برقی مغازه:

سایبان برقی مغازه دارای نمونه های بسیار مختلفی بوده که از جمله پر کاربرد ترین آنها می توان به سایبان برقی اشاره کرد. سایبان برقی معمولا دارای بدنه آلومینیومی است، همین امر دلیل بر گران تر بودن آن نسبت به نمونه کالسکه ای می باشد. میزان جلو آمدگی سایبان برقی مغازه 2.5 الی 3 متر بوده و این ابعاد در سایبان کالسکه ای مغازه بین 1.20 الی 1.50 می باشند.

بدین ترتیب با استفاده از سایبان مغازه از نوع برقی می توان سطح بیشتری را پوشش داده، با توجه به این امر و ظاهر مناسب سایبان برقی، معمولا میزان استفاده از نمونه برقی سایبان مغازه بسیار بیشتر از کالسکه ای می باشد.

معیار انتخاب سایبان مغازه:

سایبان شاید یکی از ضروری ترین و اصلی ترین تجهیزات برای راه اندازی و بهره برداری از مغازه هایی باشد که مشرف به سمت آفتاب هستند.

از این رو سایه بان مغازه می تواند برای یک هدف کلی مورد استفاده قرار گیرد. آن هم ایجاد سایه برای داخل مغازه و فروشگاه هست.

به نظر میرسد استفاده از سایه بان مغازه برای فروشگاه هایی که ویترین جلو شیشه ای دارند و یا یخچال شیشه ای در معرض نور آفتاب دارند ضروری تر از سایر فروشگاه ها می باشد.

کاربرد سایبان مغازه:

با نامگذاری این نمونه از سایبان ها به سایبان مغازه، ممکن است بسیاری از افراد گمان کنند که تنها برای سر در مغازه ها می توان از این نوع سایبان ها استفاده کرد.

این در حالی است که کاربرد سایبان ها بسیار وسیع بوده و در هر مکانی می توان از آنها استفاده کرد.

سایبان سایه افکن بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع سایبان مغازه فعالیت میکند. برخی از کاربردهای مهم سایه بان مغازه عبارتند از :

  • استفاده از سایه بان مغازه برای تراس منازل
  • استفاده از سایبان مغازه برای محافظت از خودرو
  • استفاده از سایبان مغازه برای تبلیغات

سایه بان مغازه

سایبان بازویی مغازه

سایه بان مغازه

سایبان کالسکه ای مغازه