انواع سایبان تبلیغاتی

قیمت سایبان
سایبان برقی با کیفیت
ژانویه 19, 2021
سایبان پارکینگ خودرو
ژانویه 21, 2021
نمایش همه

انواع سایبان تبلیغاتی

انواع سایبان تبلیغاتی:

انواع سایبان تبلیغاتی محصول پرفروش کارگاه تولیدی سایبان و چادر  سایه افکن و پیشنهادی خاص برای مدیران فروش در مقایسه با تابلو تبلیغاتی میباشد.

سایبان تبلیغاتی دارای زیرمجموعه های بسیاری بوده و انواع  مختلفی از سایبان ها وجود دارند که می توان به عنوان سایبان تبلیغاتی از آنها استفاده کرد.

آشنایی با انواع سایبان تبلیغاتی می تواند به صاحبان کسب و کارهای کوچک کمک کند تا بتوانند سایبان مناسب برای فروشگاه خود را انتخاب نمایند.

سایبان تبلیغاتی بازویی:

سایبان تبلیغاتی بازویی را می توان یکی از باکیفیت ترین سایبان های تبلیغاتی دانست.

با توجه به مواد و متریال کاربردی در این نوع سایبان ها، هم از نظر سبکی و هم از نظر زیبایی دارای شرایط ایده آلی می باشند. معمولا جنس اسکلت سایه بان تبلیغاتی بازویی آلومینیوم است.

آلومینیوم نسبت به فولاد سبک تر بوده و همچنین دارای ظاهری شیک و جذاب تر نیز می باشد.

سایبان بازویی را مجموعه سایبان سایه افکن به صورت برقی و اتوماتیک نیز تولید می کند. این موضوع باعث افزایش جذابیت و کارایی بیشتر این نوع از سایه بان ها می شود.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای:

از دیگر سایبان هایی که می توان جهت امر تبلیغات محلی از آن استفاده کرد سایبان کالسکه ای میباشد.

سایه بان تبلیغاتی کالسکه ای در طرح و رنگ های مختلف با ابعاد متفاوت تولید میشود. قیمت مناسب و کیفیت بالا از جمله ویژگی های سایبان کالسکه ای محسوب می شوند.

اسکلت اصلی سایه بان کالسکه ای از جنس پروفیل های فولادی بوده و این موضوع سبب می شود نسبت به سایبان بازویی قیمت مناسب تری داشته باشد.

استحکام بالا و طول عمر مناسب باعث شده تا بر روی درب بسیاری از مغازه ها و فروشگاه های شهرهای مختلف کشور این نوع سایه بان ها مشاهده شود.

چادر تبلیغاتی:

یکی از مدل های سایبان که می توان برای تبلیغات از آن استفاده کرد چادر تبلیغاتی میباشد.

چادر تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های مختلفی قابل تولید بوده و در مکان های مختلفی می توان از آن استفاده کرد.

این چادر ها معمولا ابتدا با استفاده از پروفیل ساخته می شوند و پس از آن با استفاده از چادر با جنس مناسب پوشانده میشوند. چادر تبلیغاتی را معمولا برای کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این چادر ها را می توان به راحتی از شرکت های تولید کننده سایه بان تبلیغاتی تهیه کرد.

چادر تبلیغاتی می تواند برای یک نمایشگاه نیز مورد استفاده قرار بگیرد.چادر تبلیغاتی را می توان برای فروش هر محصولی در فضای باز نیز مورد استفاده قرار داد.

این چادر ها می توانند یک فضای چند متری را سایه کرده تا محصولات خراب نشوند و همچنین امکان تبلیغات بر روی این چادر ها نیز باعث جذب بهتر و سریعتر مشتری می شود.

شرکت های سازنده معمولا رضایت مصرف کننده را مد نظر گرفته و بر اساس درخواست مشتری این چادر ها را تولید می کنند.

قیمت چادر تبلیغاتی بر اساس کیفیت و اندازه آن متغیر است. بدی ترتیب نمی توان قیمت خاصی را برای این محصول بیان کرد.

انواع سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای_شرکت گلنوش

انواع سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی بازویی_شرکت روژین