سایبان اتوماتیک

سایبان مغازه کالسکه ای
سایبان مغازه پوششی
ژانویه 25, 2021
انواع چادر سایبان
ژانویه 27, 2021
نمایش همه

سایبان اتوماتیک

سایبان مغازه

سایبان اتوماتیک:

سایبان اتوماتیک بالای درب ورودی منزل و پنجره ها برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب نصب میشود تا از تغییر رنگ وسایل داخل منزل جلوگیری کند.

به طور مثال وقتی مغازه ای از داشتن سایبان متحرک محروم شده باشد صاحب مغازه باید شاهد از بین رفتن محصولات پشت ویترین خواهد بود پس برای داشتن سایبان متحرک هرچه زودتر اقدام کنید تا بیشتر از این ضرر نبینید.

کارگاه تولیدی سایبان و چادر سایه افکن با سالها تجربه در زمینه نصب و تولید انواع سایبان برقی افتخار همراهی شما در داشتن اوقاتی خوش در کنار خانواده و دوستانتان را دارد.

در گذشته سایبان های دستی مورد استفاده قرار می گرفت، ولی امروزه سایبان اتوماتیک به دلیل سهولت استفاده جایگزین آنها شده است.

سایبان متحرک استقامت و کیفیت کاملا متفاوتی با سایبان های سنتی دارد.

علاوه بر آن سهولت در بازو بسته کردن سایبان اتوماتیک به وسیله ریموت از مهمترین مزایای آن می باشد و همچنین برای تبلیغات هم بسیار مناسب است.

مکانیزم سایبان برقی بسیار پیشرفته است و نحوه ی استفاده از آن که نیروی دستی دخالت ندارد میتواند برای سالیان سال برای شما کار کند به همین دلیل دوام آن از سایبان های دستی بیشتر است و دیگر نیاز به استفاده از اهرم برای بالا و پایین دادن آن نخواهید داشت.

دلایل محبوبیت استفاده از سایبان های اتوماتیک:

  • نصب سایبان در منزل مانع از پوسیدگی فرش و وسیله ها در اثر تابش نور زیاد
  •  نصب سایبان در مغازه برای خنک کردن دما و جلوگیری از فساد مواد
  •  نصب سایبان پارکینگ برای جلوگیری از صدمه به بدنه خودرو
  •  نصب سایبان در فضای باز هتل ها و رستوران ها برای پذیرایی از مشتریان
  •  نصب سایبان برای تبلیغات محیطی مغازه ها و فروشگاه ها