سایبان مغازه پوششی

انواع سایبان چتری
ژانویه 24, 2021
سایبان مغازه
سایبان اتوماتیک
ژانویه 26, 2021
نمایش همه

سایبان مغازه پوششی

سایبان مغازه کالسکه ای

سایبان مغازه پوششی:

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین لوازمی که برای جلوگیری از آسیب و تمرکز نور خورشید بر روی اجناس در مغازه ها استفاده می شود سایبان مغازه است.
سایبان مغازه پوششی بر خلاف سایبان پارکینگ که معمولا از جنس فلز است، بیشتر از نوع برنزت تهیه می شود.

امروزه سایبان های مختلف از جمله سایبان برقی روی کار آمده اند که تا حدود زیادی کارایی سایبان مغازه ها را بیشتر کرده اند و امکان ترمیم مجدد آنها را کاهش داده اند.

انواع سنتی این سایبان ها معمولا در اثر استفاده طولانی مدت برای جلوگیری از نور خورشید سریع تر پوسیده می شوند اما نمونه برقی سایبان مغازه ها به راحتی با استفاده از ریموت بسته خواهد شد و تنها در زمان نیاز می توانید از آنها استفاده کنید.

شکل و نوع پوشش سایبان مغازه:

اولین عاملی که می تواند در تعیین کارایی سایبان موثر باشد، شکل و نوع سایبان ها است.

سایبان مغازه معمولا برای افزایش انعطاف پذیری و امکان جلوگیری همه جانبه از نور خورشید به صورت منحنی ساخته می شود.

البته نوع دکور و شیشه هایی که باید سایبان از آنها محافظت کند در تعیین تعداد سایبان ها و شکل آنها بسیار تاثیر گذار است. در زمان خرید سایبان دست دوم اولین عاملی که می تواند امکان خرید را فراهم کند امکان تطبیق سایبان یک مغازه با مغازه دیگر است.

این سایبان ها معمولا به صورت شیب دار تهیه می شوند تا بتوانند تا فاصله چند سانتی متر جلوتر از ویترین مغازه را سایه کنند.

جنس سایبان مغازه ها و قیمت آنها:

همه می دانیم مهم ترین عامل در تعیین قیمت نمونه های نو و دست دوم سایبان مغازه نوع و کیفیت آنها است.

سایبان مغازه  در نمونه های برقی معمولا از نوع پلی کربنات یا ورقه های فلزی با طراحی کرکره ای می باشند و اسکلت کلی آنها معمولا به صورت منحنی طراحی می شود.
استفاده از پوشش های غیر انعطاف پذیر در نمونه سایبان های برزنتی و حتی سایبان های فلزی به راحتی شکسته خواهد شد در نتیجه طراحی سایبان باید به صورت کاملا انعطاف پذیربه خصوص در برابر باد های سنگین باشد.

قیمت نمونه های برقی با توجه به طراحی های خاص مدت نظر مشتری ها بالاتر است اما می توانید برای کاهش قیمت سایبان برقی از خرید دست دوم استفاده کنید.

سایبان برقی مغازه و ویژگی های آن:

همانطور که گفته شد امروزه تعداد مغازه های که به دنبال استفاده از سایبان برقی هستند در حال افزایش هستند.

سایبان برقی مغازه ممکن است کمی گران تر باشد اما نیاز به خرید مجدد و ترمیم در مدت زمان کوتاه ندارد.

البته کیفیت و امکان انعطاف پذیری در این سایبان مغازه ها با توجه به شکل دلخواه مشتری انتخاب می شود.کسانی که می خواهند این محصولات را خریداری کنند می توانند سایبان مد نظر خود را با توجه به نوع دکوراسیون خود سفارش دهند.

خرید سایبان دست دوم مغازه معمولا برای این سایبان ها دیده می شود زیرا قیمت این سایبان ها بالا است و امکان خرید نمونه جدید آن برای تمامی مشتری ها وجود ندارد.

سایبان بازویی مغازه:

سایبان بازویی مغازه نمونه جدیدی از سایبان های سنتی مغازه است که نسبت به نمونه های قدیمی با امکان جمع شدن فضای زیادی را اشغال نمی کند.

دوام سایبان را نسبت به نمونه های قدیمی بالاتر می برد این سایبان معمولا به دو صورت فنری یا مفصلی تهیه می شود.
سایبان بازویی یا فنری به دلیل تعبیه شدن فنر در درون بازو ها به این نام خوانده می شود و این نوع از سایبان ها نسبت به سایبان کالسکه ای مغازه امکان سایه کردن فضای بیشتری را فراهم می کنند.

در نتیجه طرفداران بیشتری دارند البته قابل ذکر است که این نوع از سایبان ها در مقابل باد های سنگین نسبت به سایبان های کالسکه ای ضعف بیشتری دارند و معمولا نقش موثر آنها در مقابله با نور خورشید نمایان می شود.

سایبان مغازه پوششی

سایبان مغازه کالسکه ای

سایبان مغازه پوششی

سایبان بازویی مغازه