سایبان برقی تبلیغاتی

قیمت سایبان تبلیغاتی
ژانویه 17, 2021
قیمت سایبان
سایبان برقی با کیفیت
ژانویه 19, 2021
نمایش همه

سایبان برقی تبلیغاتی

قیمت سایبان تبلیغاتی

سایبان برقی تبلیغاتی:

سایبان تبلیغاتی یکی از انواع سایبان های ثابت و سایبان برقی محسوب می شود که امروزه طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است.

سایبان برقی تبلیغاتی در مقایسه با سایبان ثابت تبلیغاتی محبوبیت بیشتری دارد زیرا با نصب موتور الکتریکی بر روی آن باز و بسته شدن سایبان آسان تر و بدون مشکل انجام میشود.

دیگر مزایای خرید سایبان برقی تبلیغاتی می توان به مقرون به صرفه بودن تبلیغات آن اشاره کرد.

سایبان تبلیغاتی در مقایسه با سایر تبلیغات موجود در سطح شهر قیمت کمتری دارد و برای مدت زمان بیشتری می توان از آن استفاده کرد.

سایبان تبلیغاتی علاوه بر زیبایی و ایجاد سایه و خنک کردن فضای داخلی مغازه یا فروشگاه با چاپ برند و لوگوی کسب و کار تبلیغات را با هزینه کمتر برای مدت طولانی انجام می دهد.

نکات مهم در خرید سایبان برقی تبلیغاتی:

مهم ترین نکته در زمان خرید سایبان برقی تبلیغاتی توجه به نوع سازه و مواد به کار رفته در ساخت سایبان می باشد.

جنس پوشش و پارچه سایبان نیز اهمیت دارد و بهتر است در زمان خرید سایبان برقی تبلیغاتی به این مسئله توجه داشته باشید.

کارگاه تولیدی سایبان و چادر سایه افکن با بهره گیری از تکنولوژی مدرن زیر نظر مشاورین و کارشناسان متخصص بهترین و با کیفیت ترین محصولات را طراحی و به بازار فروش عرضه می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان بخش فروش ما در تماس باشید.

عوامل موثر بر قیمت سایبان برقی تبلیغاتی:

در تعیین قیمت انواع سایبان های ثابت و سایبان اتوماتیک عوامل مختلفی تاثیر می گذارند.

در این میان می توان به مواد اولیه به کار رفته در تولید سایبان، جنس پوشش یا پارچه سایبان، نوع و کاربرد سایبان، نصب تجهیزات و سیستم های هوشمند بر روی سایبان، برند و شرکت تولید کننده سایبان،ابعاد و اندازه سایبان و غیره اشاره کرد.

نصب و راه اندازی سایبان تبلیغاتی:

همان طور که می دانید از سایبان به منظور جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و بارش باران و برف در فصل های مختلف سال برای پوشش فضای باز بیرون ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، تفریحی و گردشگری استفاده می شود.

برخی از این نوع سازه ها را می توان با چاپ برند یا لوگوی کسب و کار به عنوان تبلیغات استفاده کرد که قیمت آن بالاتر از سایر سایبان های برقی و سایبان ثابت می شود.

سایبان برقی تبلیغاتی مغازه:

استفاده از سایبان برقی تبلیغاتی به عنوان سایبان مغازه سبب می شود تا با یک عمل دو هدف تامین شود.

زیرا در صورت استفاده از سایبان برقی تبلیغاتی در مغازه ها علاوه بر مزایایی که یک سایبان برقی مغازه دارد بهترین وسیله برای تبلیغات برند شما محسوب می شود.

استفاده از پارچه های PVC براق و با کیفیت رنگ بالا و همچنین استفاده از رنگ های جذاب در سایبان برقی تبلیغاتی سبب هر چه بیشتر دیده شدن برند شما توسط رهگذران می شود.

امروزه لزوم تبلیغات بر همه افراد امری مسجل است.امروزه بسیاری از صاحبین صنایع به بسیاری از صاحبین مغازه در مناطق پر تردد پیشنهاد می نمایند که سایبان برقی تبلیغاتی مربوط به برند آنها را به طور رایگان بر سر درب مغازه خود نصب نمایند.

علاوه بر آن هزینه مالیاتی مربوط به نصب سایبان برقی تبلیغاتی صفر می باشد. استفاده از سایبان برقی تبلیغاتی در سطح شهر و بازار سبب بهتر دیده شدن منظره شهر نیز می گردد.

سایبان برقی تبلیغاتی