قیمت سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی مغازه
ژانویه 16, 2021
قیمت سایبان تبلیغاتی
سایبان برقی تبلیغاتی
ژانویه 18, 2021
نمایش همه

قیمت سایبان تبلیغاتی

قیمت سایبان تبلیغاتی:

قیمت سایبان تبلیغاتی با توجه به تنوع زیادی که دارد متنوع است.با توجه به برآوردهای میدانی صورت گرفته، هزینه تبلیغات روی سایبان در مقایسه با نتیجه و تاثیر آن در کسب و کار شما، بسیار ناچیز خواهد بود.

لذا افزایش فروش و بهبود عملکرد فروشگاه شما بسیار بیش تر و با ارزش تر از هزینه ای است که برای سایبان تبلیغاتی پرداخته می شود.

سایبان تبلیغاتی ارزانترين، در دسترس ترين و به صرفه ترين ابزار تبليغات محيطی به حساب می آيد.

قيمت سايبان تبليغاتی برحسب نوع سايبان ،جنس پارچه مورد استفاده در سايبان و تعداد مورد درخواست متفاوت خواهد بود.

 انواع سایبان تبلیغاتی:

انواع سایبان تبلیغاتی در مجموعه کارگاه تولیدی سایبان و چادر سایه افکن که با قیمت ها و کاربردهای متنوع  ارایه میشود به شرح زیر است.

  • سایبان کالسکه ای: ویژگی سایه بان کالسکه ای داشتن کناره های سایبان میباشد که علاوه بر دید مقابل دید از اطراف را نیز در اختیار قرار میدهد.
  • سایبان بازویی:این نوع سایبان با بازشوندگی تقریبا دوبرابری نسبت به سایبان کالسکه ای دید مستقیم بیشتری در اختیار قرار میدهد.

سایه بان بازویی (سایبان فنری) از جنس آلومینیوم بوده و به همین علت از سایبان بازویی تبلیغاتی استقبال بالاتری توسط صاحبان فروشگاه صورت میپذیرد.

  • سایبان برقی: سایه بان برقی در اصل همان سایبان بازویی میباشد که دارای موتور برقی،ریسیور و ریموت می باشد.
  • چتر تبلیغاتی: در کنار سایبان های تبلیغاتی که روی سردرب مغازه نصب میشوند چتر تبلیغاتی برای فضاهای باز مقابل فروشگاهها،رستورانها و یا حتی استندها گزینه مناسبی است.

خرید سایبان تبلیغاتی:

مهم ترین نکته در زمان خرید سایبان تبلیغاتی توجه به نوع سازه و مواد به کار رفته در ساخت سایبان می باشد.

جنس پوشش و پارچه سایبان نیز اهمیت دارد و بهتر است در زمان خرید سایبان تبلیغاتی به این مسئله توجه داشته باشید تا مشکلی در مورد نفوذ رطوبت و ایجاد سایه و سایر مشکلات مربوط به باز وبسته شدن سایبان نداشته باشید.

نصب و راه اندازی سایبان تبلیغاتی:

همان طور که می دانید از سایبان به منظور جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و بارش باران و برف در فصل های مختلف سال برای پوشش فضای باز بیرون ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، تفریحی و گردشگری استفاده می شود.

برخی از این نوع سازه ها را می توان با چاپ برند یا لوگوی کسب و کار به عنوان تبلیغات استفاده کرد که قیمت آن بالاتر از سایر سایبان های برقی و سایبان ثابت می شود.

قیمت سایبان تبلیغاتی

قیمت سایبان تبلیغاتی