قطعات سایبان برقی

سایبان خودرو
سایبان ماشین ارزان
ژانویه 13, 2021
قیمت سایبان برقی
سایبان مغازه ارزان
ژانویه 15, 2021
نمایش همه

قطعات سایبان برقی

فروش سایبان

فروش سایبان

قطعات سایبان برقی عبارتند از:

گیربکس سایبان برقی :دور گیربکس سایبان برقی که از باکیفیت ترین نوع می باشد، یک به یازده است.

این گیربکس سایبان برقی دارای پوسته ی آلومینیوم و دسته ی بلند فولادیست. روکش دسته گیربکس سایبان برقی pvc و حلزونی وسط مسی است.
قطعات سایبان برقی بازویی چپ و راست سایبان برقی : بازویی چپ و راست سایبان برقی از جنس آلومینیوم ساخته می شود وبا توجه به بازشوندگی سایه بان برقی در اندازه های مختلف ساخته می شود.
قطعات سایبان برقی قطعه اتصال بازو سایبان برقی به تغییر زاویه : این قطعه سایبان برقی وزن تقریبی 250 گرم را داراست و از جنس الومینیوم ساخته شده است که وظیفه اتصال بازوی سایبان برقی به تنظیم شیب سایبان برقی را بر عهده دارد.

این قطعه ی سایبان برقی تنظیم کننده شیب سایبان است. این قطعه به وسیله ی هلیکویل فولادی در قسمت جلو تقویت می شود.
قطعات سایبان برقی انکب سایبان برقی : انکب سایبان برقی اتصال دهنده بین گیربکس و لوله جمع کننده سایبان برقی است.

قطعات سایبان برقی سیم بکسل سایبان برقی : این قطعه از سایبان برقی اجزا لولایی بازو را توسط یک فنر قوی به یکدیگر متصل می کند.

بازوی سایبان برقی :

بازوی سایبان برقی عمدتا از جنس آلومینیم ساخته می شود. جنس آلومینیم بازوی سایبان برقی سبب می شود تا در عین سبکی از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

این سبک بودن بازوی سایبان برقی سبب می شود باز و بسته شدن آن به تولید نیروی کمتری احتیاج داشته باشد و در نتیجه به موتوری با توان کمتر نیازمند باشد. در نتیجه هزینه تمام شده سایبان برقی کمتر خواهد بود.

بازوی سایبان برقی با بازشوندگی ۲ متر و ۲۰ سانتی متر تا ۲ متر و ۸۰ سانتی متر تولید می شوند. این سایزهای بازوی سایبان برقی به آن کمک می کند راحت تر باز و بسته شود.

در داخل بازوی سایبان برقی از فنر های درجه یک و مرغوب استفاده شده است. تولید انواع بازوی سایبان برقی در مجموعه کارگاه تولیدی سایه افکن با بهترین مواد اولیه، بالاترین کیفیت و متناسب با آخرین استانداردهای جهانی صورت می گیرد.

انواع مدل بازوی سایبان برقی عبارتند از: بازوی سایبان برقی سیم بکسلی، بازوی سایبان برقی تسمه ای، بازوی سایبان برقی فنری، بازوی سایبان برقی زنجیری.

موتور سایبان برقی:

موتور سایبان برقی یک موتور توبلار است که به همراه اجزایی چون خود موتور توبلار ، خار و بست، پایه ستاره ای موتور توبلار ، آچار تنظیم میکروسوئیج موتور سایبان برقی و تاج موتور سایبان برقی به فروش می رسد.

شکل موتور سایبان برقی توبلار به صورت لوله ای می باشد و به همین دلیل در سایبان برقی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این موتور می تواند در داخل رل سایبان برقی جایگذاری شود.

این شکل موتور سایبان برقی توبلار سبب می شود تا فضای کمتری در نصب سایبان برقی اشغال شود.

بازه ی وزنی قابل تحمل برای انواع مختلف موتور سایبان برقی توبلار بازه ای بین 150 تا 400 کیلوگرم در مدل های صنعتی آن می باشد.

مزایا و معایب موتور توبلار:

موتور سایبان برقی توبلار علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا از قیمت پایین تری نسبت به سایر انواع موتور سایبان برقی برخوردار است.

قیمت پایین به همراه اشغال کم فضای موتور سایبان برقی توبلار سبب شده است تا بیش از پیش این نوع موتور سایبان برقی مورد توجه سازندگان سایبان برقی قرار گیرد.

حال این موتور سایبان برقی در کنار مزایای خود معایبی نیز دارد که از جمله می توان به عدم امکان استفاده از برق اضطراری در آن اشاره کرد.

به همین دلیل در سایبان برقی های دارای موتور سایبان برقی توبلار از سیستم خلاص کن دستی برای مواقع قطع برق استفاده می شود.

عیب دیگر موتور سایبان برقی توبلار این است که اگر گیربکس موتور آسیب ببیند و یا از کار بیافتد نمی توان از سقوط سایبان برقی جلوگیری کرد که البته این مورد در هنگامی که از موتور توبلار در کرکره برقی استفاده می شود بیشتر خطر آفرین است.