سایبان ماشین ارزان

انواع سایبان پارکینگ
ژانویه 12, 2021
فروش سایبان
قطعات سایبان برقی
ژانویه 14, 2021
نمایش همه

سایبان ماشین ارزان

سایبان خودرو

سایبان ماشین ارزان:

یکی از دغدغه های کسانی که مااشین دارند این است که خودرو خود را به نحوی تمیز و سالم نگه دارند. با استفاده از انواع سایه بان های ثابت و متحرکی که برای ماشین ها زراحی شده می توان آن را از گرمای تابستان و همچنین برف و باران فصول سرد مصون نگه داشت.

چرا که در فصل زمستان نیز این سایبان ها به سالم ماندن بدن و شاسی ماشین کمک می کنند و از آن در برابر یخ زدگی مراقبت می کنند.

مدل های منحصر به فردی از این محصول طراحی شده است که شاید از بهترین نمونه های سایبان و گاراژ ها متحرک باشند. برای تهیه سایه بان ماشین ارزان باید به کارخانه های تولیدی معتبر مراجعه کرد تا بدون وجود دلال های بازاری، از قیمت کارخانه ای این محصول برخوردار شد.

ساخت سایبان ماشین ارزان:

امروزه کارگاه های تولیدی انواع سایبان تولیدات خود را در زمینه های مورد استفاده مختلف گسترش داده اند.

داشتن سایبان ماشین مناسب در یک اداره، از پارک بهم ریخته و پراکنده افراد کارمند و مراجعین در خیابان حاشیه اداره جلوگیری می کند. یک سایبان پارکینگ مناسب می تواند چهره محیطی شهر را نظم ببخشید و این ایجاد نظم به طور سلسله وار تاثیر به سزایی در روحیات و اعصاب مردم خواهد گذاشت. وجود سایبان پارکینگ خودرو اداری در استفاده بهینه از زمان نیز موثر است. سایبان پارکینگ خودرو و تجمیع خودرو ها زیر آن ، تامین امنیت و کنترل خودرو ها را آسان تر می کند.

در طراحی و مدل سازی سایبان اداری تلاش می شود از طرح های بهینه با حداکثر تعداد ظرفیت خودرو استفاده شود و به عبارتی تمام مساحت زیر سایه بان قابل استفاده باشد و صرفاً جنبه تزئینی و فرم خاص مد نظر نباشد.

این سایبان ها باید در موقعیتی مناسب نسبت به درب ورودی قرار گیرد تا مراجعین به راحتی آن را رویت نمایند. احداث سایبان پارکینگ دوطرفه در مکان های عمومی بهره وری از آن ها را بهینه می نماید؛ زیرا با صرف آهن آلات و متریال کمتر هم در هزینه صرفه جویی شده و هم مساحت بیشتری جهت پذیرش خودرو های بیشتر تحت پوشش قرار گرفته است.

ویژگی های سایبان ماشین:

برای سایبان ماشین در زمان تولید یک موتور برقی در نظر گرفته میشود تا کار باز و بست کردن آنرا آسان تر کند. شما میتوانید به وسیله ریموت و از راه دور آنرا تنظیم و باز و بست نمایید.

  • در زمان عدم استفاده از سایبان، در حالت بسته فضای زیادی را اشغال نمیکند و به راحتی در محفظه خود جمع میشود.
  •  سایبان های برقی دوام بالایی دارند و در همه فصول میتوانید از آن ها استفاده کنید. پس باز کردن و استفاده از سایبان محدود به تابستان یا روزهای آفتابی نمیشود.
  •  با نصب این وسیله دیگر نگران افتادن سنگ و برگ و … نیستید. زیرا چادر سایبان و اسکلت آن بسیار محکم است و هرگز آسیب نخواهد دید.
  •  تمیز کردن سایبان راحت است و به آسانی به وسیله دستمال مرطوب یا مواد شوینده میتوانید آنرا تمیز کنید. بهتر است بعد از هر باران و برفی این کار را انجام دهید تا عمر سایبان بیشتر شود.
  •  این محصول از ماندگاری طولانی برخوردار است و در برابر وزش بادهای شدید مقاومت بالایی دارد.
  • در صورت خرابی یا پارگی در چادر و بدنه سایبان میتوانید از شرکت تولید کننده درخواست خدمات تعمیر یا تعویض سایبان را داشته باشید.
  •  امکان چاپ روی چادر انواع سایبان پارکینگ وجود دارد تا بتوانید طرح و استایل دلخواهتان را داشته باشید. این ویژگی به طور خاص برای شرکت ها و سازمان ها برندسازی میکند.
کارکرد سایبان ماشین اکترونیک چگونه است:

سایه بان ماشین برای سایه انداختن روی خودرو استفاده میشود. داشتن یک سایبان کامل و الکتریکی که بتواند محل خوب و امنی برای خودروی شما باشد نیاز هر شخصی است که با جای پارک مشکل دارد.

مشکل پارک ماشین در حیاط این است که همیشه در معرض باد و باران و آفتاب قرار دارد و این هزینه نگهداری خودرو را افزایش خواهد داد.

ریزش برگ و آب باران و ریختن فضولات پرندگان باعث استهلاک زود هنگام ماشین ها است.

خیلی افراد شاید به فکر اجاره پارکینگ باشند اما این کار خیلی هزینه بر است و باید به فکر راه حل بهتر برای این مشکل باشید.

بهترین راه نصب سایبان خودرو است. شما میتوانید با فشار یک دکمه به آسانی سایبان را تنظیم کنید و در زمان لازم انرا ببندید و باز کنید. باز شدن سایبان کاملا بدنه را محافظت میکند و پوشش خوبی برای حیاط و خودرو شما خواهد بود.

در مورد دوام و استحکام سایبان نگران نباشید زیرا حتی در زمان وزش بادهای شدید قفل موجود در بازوها به وسیله نیروی موتور جمع میشود و سایبان از شکستن در امان خواهد بود.

میتوانید برای سایبان اقدام به نصب سنسور کنید تا در عدم حضور شما سایبان به طور خود به خود جمع شود.

نکته مهم دیگر درباره این ممحصول این است که میتوانید آنرا مطابق با نما و دکور محل خانه یا کار تان انتخاب کنبدو تنوع رنگ و طرح چادرهای سایبان زیاد است و زیبایی آنرا برایتان بیشتر خواهد کرد.

همچنین در صورت نیاز امکان چاپ طرح شما روی چادر وجود دارد تا سایبان خودرو اختصاصی خودتان را داشته باشید.

سایبان ماشین ارزان